Описание
Характеристики
Информация для заказа
Пристрій зарядний SMART 6V/12V/24V 15A A80 - перший на ринку зарядний пристрій з мікропроцесорною системою управління в технології ШІМ з можливістю заряджання акумуляторів до 24В і можливістю вибору нестандартних типів напруги акумуляторів. Завдяки інтелектуальному налаштуванню параметрів дозволяє регенерувати розряджений акумулятор.
Найважливіші особливості:
Автоматичний зарядний пристрій призначений для зарядки свинцево-кислотних VRLA автомобільних акумуляторів 6В і 12В (AGM і GEL).
Безперервний тест системи та перемикання заряду в 4 режимах (постійна напруга; постійний струм; модуляція плавного заряду; модуляція плаваючого заряду) , регенеруючи акумулятор.
Багатоступінчастий захист батареї завдяки використанню вдосконаленої системи управління мікрокомп'ютером.
Технологія широтно-імпульсної модуляції (ШІМ), яка автоматично заряджає акумулятор у 4-етапному циклі заряджання.
Гарантія того, що батареї не будуть пошкоджені навіть у разі сульфатації батареї, нестачі газу тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Вес | 0,95 |
| Висота в упаковці, см | 8 |
| Входное напряжение | 150 - 250 V |
| Выходное напряжение | 6В/8В/12В/14В/16В/24В |
| Габарити (Ш х В х Г), см | 13,5х17х7 см |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці, см | 14 |
| Класс защиты | IP20 |
| Країна реєстрації бренду | Польша |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Максимальная выходная мощность | 250 Вт |
| Напряжение зарядки | 6В(2±7,4В)/12В(8В±14,5В)/24В(18В±29В) |
| Температура окружающей среды | от -30°C до +50°C |
| Ток зарядки | до 15 А |
| Частота выходного напряжения | 50/60 Гц |
| Ширина в упаковці, см | 18 |
- Цена: 1 579 ₴





