
Зарядное устройство автоматическое Volt Polska LCD 24V 5A / 12V 10A COMPACT (6PRLN1210A)
1 049 ₴
- Нет в наличии
- Код: 6PRLN1210A
+380 (99) 220-00-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
LCD автоматичний випрямляч 12V 10A / 24V 5A COMPACTце автоматичний зарядний пристрій з 7-ступінчастою зарядкою традиційних акумуляторів, свинцево-кислотних, гелевих (GEL), AGM, VRLA акумуляторів.
Зарядний пристрій призначений не тільки для стартерних акумуляторів, що використовуються в автомобілях і мотоциклах, але і для акумуляторів глибокого циклу.
Найважливіші особливості:
Висока ефективність зарядки (>85%)
Автоматично регулюється зарядна напруга залежно від температури для захисту від перезаряду акумулятора
Захист від зворотної полярності підключення, короткого замикання, перезаряду, іскріння на елементах акумулятора
Зручний для читання РК-дисплей, що відображає параметри, напр. напруга, зарядний струм, температура
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 0.7 |
| Вес | 0.54 |
| Висота в упаковці, см | 7 |
| Входное напряжение | 100-240 V |
| Выходное напряжение | 14,6 В-16 В |
| Габарити (Ш х В х Г), см | 186x85x60 мм |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці, см | 20 |
| Країна реєстрації бренду | Польша |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Ток зарядки | до 10 А |
| Частота выходного напряжения | 50/60 Гц |
| Ширина в упаковці, см | 10 |
| Штрих-код | 5904100451425 |
- Цена: 1 049 ₴



