
Аварийный комплект Гибридный ИБП/инвертор Volt Polska SINUS PRO 1000E + Аккумулятор Green Cell AGM VRLA 100Ah 12V
9 709 ₴
- Нет в наличии
- Код: 1000EAGM30
+380 (99) 220-00-90
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Аварійне джерело живлення sinusPRO 1000 E 12V - це пристрій для безперебійного живлення, серед іншого: установок центрального опалення (печі центрального опалення, насоси, контролери, живильники тощо), комп’ютерів, серверів, комп’ютерних наборів, автоматичних воріт, пристроїв автоматизації. , електроінструменти тощо. У разі втрати напруги мережі 230 В змінного струму пристрій переходить у режим роботи від батареї, забезпечуючи подальшу безперебійну роботу системи та захищаючи від пошкодження установки, незворотної втрати даних тощо.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Активна (постійна) потужність | 700W |
| Вага в упаковці, кг | 35 |
| Выходное напряжение | 230V |
| Входное напряжение | 12V |
| Країна реєстрації бренду | Польша |
| Кількість вантажних місць | 2 |
| Кількість мережевих розеток | 2шт |
| Напряжение батареи | 12V |
| Сила зарядної напруги, А | 10 |
| Синусоїда | Чистая |
- Цена: 9 709 ₴



