Описание
Характеристики
Информация для заказа
LiFePO4 (літій-залізо-фосфатні) батареї з вбудованою системою BMS характеризуються насамперед дуже малою вагою та великою кількістю робочих циклів (приблизно 6000 циклів при DoD 100% і підтримці в середньому 80% номінальної ємності). ). Завдяки високій циклічності та дуже низькому саморозряду акумулятор LiFePO4 ідеально підходить як для систем аварійного живлення, так і для установок OFF-GRID. Мала вага дозволяє використовувати пристрій в установках в транспортних засобах (кемперах, фуд-траках) і човнах. Вбудована система BMS забезпечує тривале зберігання акумулятора без втрати номінальної ємності та контролює процеси заряду та розряду акумулятора.
Які пристрої живляться від акумулятора LiFePO4?
Системи аварійного живлення
OFF-GRID установки
Встановлення в транспортні засоби (кемпери, фуд-траки)
Електроустановки в човнах для живлення електронних приладів, освітлення, побутової техніки (ТІЛЬКИ при використанні герметичної кришки акумулятора)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Volt Polska |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 18.6 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 19 |
| Вид | Аккумулятор |
| Висота в упаковці, см | 28 |
| Вольтаж | 12.8V |
| Габарити (Ш х В х Г), см | 485 х 240 х 172 мм |
| Гарантийный срок | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці, см | 53 |
| Емкость, А*ч | 200 Ah |
| Країна реєстрації бренду | Польша |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип АКБ | Литий-железо-фосфатный (LiFePO4) |
| Цвет | Белый |
| Ширина в упаковці, см | 22 |
| Штрих-код | 5904100452064 |
- Цена: 18 499 ₴

