Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кухонний комбайн MUM Series 2 підійде для будь-якої кухні завдяки своїм компактним розмірам, а унікальний вигляд робить її прикрасою кухонного столу. Широкий асортимент аксесуарів дозволяє вирішити будь-яку кулінарну задачу. З цим пристроєм готувати одне задоволення, а результат завжди бездоганний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Висота в упаковці, см | 35 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 40 х 40 х 35 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 40 |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал; Пластик |
| Потужність | 700 Вт |
| Загальний об'єм чаші | 3,8 л |
| Основні насадки | гак для замішування, універсальний міксер, віночок |
| Тип | Павутина |
| Ширина в упаковці, см | 40 |
- Ціна: 5 028 ₴



