Монохромний, лазерний БФП формату А4 WorkCentre 3025NI від компанії Xerox вирізняється високою надійністю, продуктивністю, доступною ціною й можливістю бездротового друку з будь-яких мобільних пристроїв на базі Android і iOS. Нова модель виконує широке коло завдань друку, що стоять перед невеликими робочими групами.
Пристрій WorkCentre 3025NI обладнаний функціями копіювання, сканування і факсу. Поєднання ключових функцій в одному пристрої дає змогу скоротити експлуатаційні витрати та кількість звернень до сервісної служби. Режими енергозаощадження та економії тонера разом із параметрами раціонального режиму в драйвері пристрою дають змогу витрачати менше коштів на оплату електроенергії та витратних матеріалів.
Підтримка функції Wi-Fi Direct гарантує безпечне з'єднання з мобільними телефонами, планшетами й портативними комп'ютерами навіть за браком бездротової мережі. Підтримка Apple AirPrint і Xerox PrintBack дає змогу надсилати документи на друк із будь-якого смартфона або планшета на базі Android та iOS без установлення додаткових драйверів і дротів.
Новий апарат WorkCentre 3025NI охоплює широкий спектр потенційних замовників: від індивідуальних користувачів і підприємств малого бізнесу до великих комерційних і державних організацій. Роздільна архітектура витратних матеріалів дає змогу замінювати тільки потрібні модулі, отримуючи максимальну видатність від кожного картриджа.
Простота та зручність використання
Компактний дизайн і вбудований модуль Wi-Fi забезпечують гнучкі можливості для роботи в офісі.
Висока продуктивність
Завдяки високій швидкості друку 20 стор./хв і швидкому виведенню першої сторінки (від 8.5 секунд) Ви можете працювати швидше, приділяючи більше уваги основним обов'язкам.
Ефективність
Пристрій WorkCentre 3025NI оптимізує роботу офісу, поєднуючи в одному пристрої функції друкування, копіювання, сканування, факсу та електронної пошти.
Мобільність
Можливість друку документів із пристроїв Apple iPhone та iPad завдяки вбудованій підтримці технології Apple AirPrint
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xerox |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Висота в упаковці, см | 49 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 406х360х309мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 45 |
| Дозвіл копіювання | 600x600 точок на дюйм |
| Дозвіл монохромного друку | 1200x1200 точек на дюйм |
| Інтерфейси | usb, lan, wifi, wifi direct |
| Кольорове сканування | Є + Функція автоподання до 40 аркушів |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність, Вт | 313 Вт |
| РК дисплей | Да |
| Роздільна здатність оптичного сканування | До 600x600 точок на дюйм |
| Стандартний ресурс тонера | до 1500 сторінок формату A4 (5% покриття сторінки, безперервний друк) |
| Тип принтера | Лазерний друк |
| Швидкість монохромного друку | до 20 сторінок формату А4/хв |
| Ширина в упаковці, см | 46 |
- Ціна: 9 796 ₴

