Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Струйный принтер Canon PIXMA G4411 (2316C025A) — это многофункциональное устройство с разрешением печати 4800x1200 точек на дюйм, способное печатать до формата A4, сканировать и копировать. Применение: обычная бумага, бумага для печати высокой четкости, фотобумага, глянцевая фотобумага, полуглянцевая фотобумага, матовая фотобумага, конверты. Принтер предназначен для печати текста и графики, а также фотографий как в черно-белом, так и в цветном режиме. Компания является идеальным местом для использования устройства.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | БФП |
| Формат паперу | А4 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7.3 |
| Висота в упаковці, см | 25 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 445 х 330 х 197 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 47 |
| Дозвіл монохромного друку | 4800x1200 точек на дюйм |
| Інтерфейси | usb, wifi |
| Кольорове сканування | Да |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість картриджів | 4 |
| Потужність, Вт | макс. 10 Вт |
| РК дисплей | Да |
| Роздільна здатність кольорового друку | 4800x1200 точек на дюйм |
| Роздільна здатність оптичного сканування | До 600x1200 точек на дюйм |
| Стандартний ресурс тонера | до 6000 сторінок формату А4 (за стандартом виробника, безперервний друк) |
| Тип принтера | Струтний друк |
| Швидкість кольорового друку | до 5 сторінок А4/хв |
| Швидкість монохромного друку | До 8,8 сторінок формату A4/хв |
| Ширина в упаковці, см | 36 |
- Ціна: 11 449 ₴




