Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос із серії Serie | 2 - ідеальне рішення як для невеликих квартир, так і великих будинків. Завдяки невеликому розміру та винятковій маневреності він поміститься де завгодно, легко пропилососить усі затишні куточки та закутки та не вимагає багато місця для зберігання. Довгий шнур та всмоктувальний шланг гарантують безперешкодну роботу в радіусі 8 метрів, а мала вага пристрою забезпечує зручність використання та перенесення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Вага пристрою | 4,2 кг |
| Висота в упаковці, см | 33 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 23,7 х 29 х 36,7 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 50 |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність | 600 Вт |
| Призначення | Для сухого прибирання |
| Насадки | насадка для оббивки, щілинна насадка, насадка-щітка з перемикачем паркет-килим, паркетна щітка |
| Обсяг бака для сміття | 3,5 л |
| Площа прибирання | 8 м |
| Тип | З мішком |
| Управління | Механічне |
| Колір | Чорний |
| Ширина в упаковці, см | 31 |
| Штрих-код | 4242005311002 |
- Ціна: 4 293 ₴


