Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фітнес блендер Sencor SBL 2114RD це той пристрій, який допоможе Вам підтримувати хорошу форму і економити час після важких тренувань. Відмінне рівномірне змішування продуктів, забезпечить оптимальний смак, вживання та збереження поживних речовин, що так необхідні Вашому організму. Відмінний прилад для вашої кухні, який ви отримаєте у комплекті зі зручною пляшкою, яка легко закривається, а кришка оснащена отвором для пиття. Завдяки цьому пляшку з коктейлем можна взяти із собою в автомобільну поїздку, велопрогулянку чи прогулянку. Вам не потрібно турбуватися про випадковий розлив – надійна система закривання запобігає таким нещасним випадкам.
Що відрізняє цей блендер, так це не лише простота використання, а й безпроблемне очищення. Контейнер, кришку та ножі можна сміливо мити в посудомийній машині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sencor |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Характеристики стаціонарного блендера | |
| Матеріал глечика блендера | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1 |
| Висота в упаковці, см | 30 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 24 х 16 х 26 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 30 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Об'єм глечика, л | 0,6 л. |
| Споживана потужність, Вт | 500 Вт |
| Тип | Стаціонарний |
| Управління | Механічне |
| Колір | Білий із червоним |
| Ширина в упаковці, см | 20 |
| Штрих-код | 8590669319077 |
- Ціна: 1 231 ₴




