Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Струменевий принтер Epson L1210 (C11CJ70401) — це однофункціональний пристрій з роздільною здатністю 5760 x 1440 dpi, здатний друкувати до формату A4. Використання: звичайний папір, фотопапір, глянсовий фотопапір, конверти. Принтер призначений для друку тексту та графіки, а також фотографій як у чорно-білому, так і кольоровому режимі. Ідеальне місце для використання пристрою – компанія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Epson |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4.5 |
| Висота в упаковці, см | 23 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 375 х 347 х 169 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 45 |
| Двосторонній друк (Дуплекс) | Немає |
| Дозвіл монохромного друку | 5760x1440 пікселів на дюйм |
| Комунікація | USB 2.0 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість кольорових картриджів | 4 |
| РК дисплей | Немає |
| Стандартний ресурс картриджа із чорним тонером | до 4500 сторінок формату А4 (за стандартом виробника, безперервний друк) |
| Технологія друку | Струминний |
| Тип пристрою | макс. 12 Вт |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | до 5 сторінок формату A4/хв (ISO) |
| Швидкість монохромного друку | до 10 сторінок формату A4/хв (ISO) |
| Ширина в упаковці, см | 40 |
- Ціна: 6 249 ₴


