Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пилосос серії Bosch | 6 має гарну матову поверхню, відзначену престижною премією Red Dot Design Award. Турбощітка та щітка для твердих поверхонь впораються з будь-яким поставленим перед нею завданням. Надзвичайно комфортна робота забезпечується за рахунок керування на ручці пристрою – більше не потрібно нагинатися до вимикача. Аксесуари, інтегровані з трубою пилососа, завжди під рукою та дозволять пропилососити важкодоступні місця, а 12-метровий радіус дії забезпечує вільну роботу без частого перемикання між розетками.
Пульт дистанційного керування потужністю дозволяє регулювати потужність залежно від поверхні, яку пилососить, не нахиляючись. Кнопки на ручці дозволяють легко змінювати налаштування. Крім регулювання потужності, ви також можете увімкнути режим Турбо або вмикати та вимикати пилосос. Ви можете пилососити будь-який тип поверхні без будь-яких зусиль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 78 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 8.6 |
| Висота в упаковці, см | 32 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 45 х 30 х 26,5 см |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 60 |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність | 850 Вт |
| Насадки і щітки | насадка-щітка з перемикачем паркет-килим, паркетна щітка, турбощітка |
| Площа прибирання | 12 м |
| Тип | Для сухого прибирання |
| Тип фільтра | НЕРА Н13 |
| Колір | Чорний |
| Ширина в упаковці, см | 40 |
- Ціна: 8 869 ₴








