Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект HT-202 — чудова пропозиція для кожного любителя відмінного звуку, незалежно від того, чи йдеться про домашній кінотеатр чи світ комп'ютерних ігор. Сабвуфер потужністю 20 Вт оточений сателітними динаміками потужністю 16 Вт кожен, що в сумі дає 100 Вт кришталево чистого звуку дивовижної якості. Подивитися на себе!
Весь комплект як колонки, так і сабвуфер, виготовлений з дерева (МДФ). Елегантності та стилю додає красиве чорне глянсове покриття – все виглядає дуже сучасно і зробить будь-який інтер'єр привабливішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.3 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 7 |
| Висота в упаковці, см | 50 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 40 |
| Додатково | FM-приймач, пульт |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 5х16 Вт |
| Потужність сабвуфера | 20 Вт |
| Розмір динаміків | 105×170×110 мм (х6) |
| Розмір сабвуфера | 175×272×305 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | 5.1 |
| Типи виходів/входів | Вхід 2x RCA — AUX, під'єднання, 6RCA, входи для динаміків, антенний роз'єм. |
| Частотний діапазон, Гц: | 40-22000 |
| Ширина в упаковці, см | 40 |
| Штрих-код | 6438162018177 |
- Ціна: 5 899 ₴







