Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SVEN PS-680 - лідер у галузі портативних мобільних колонок. Сумарна вихідна потужність динаміків складає 65 Вт. За відтворення звуку відповідають два високочастотних динаміки діаметром 70 мм, а також середньочастотний динамік і низькочастотний динамік - по 140 мм кожен. Танцювальні пісні звучать як треба – з глибоким басом, який не заважає насолоджуватися вокалом та провідними партіями. А музика інших жанрів теж потішить меломанів. Вбудований еквалайзер допоможе налаштувати звук під вас, а різнобарвне динамічне підсвічування підтримає потрібний настрій і додасть яскравих фарб на танцпол. Необхідна інформація про роботу колонок відображається на контрастному світлодіодному дисплеї, а всіма функціями можна керувати за допомогою пульта дистанційного керування – до пристрою навіть не доведеться підходити.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sven |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 4 |
| Висота в упаковці, см | 25 |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 48 |
| Додатково | FM-радіо, TWS, акумулятор: 4400 мА·год (2 шт.), пульт |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Потужність динаміків | 2 х 32,5 Вт |
| Розмір динаміків | 470×240×240 мм |
| Країна виробництва | Китай |
| Тип | bluetooth |
| Типи виходів/входів | USB A, AUX, MIC, Micro SD, USB С(DC) |
| Частотний діапазон, Гц: | 45-22000 |
| Ширина в упаковці, см | 25 |
| Штрих-код | 6438162020187 |
- Ціна: 3 899 ₴





