Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ноутбуки сучасної серії MSI Modern 15, оснащені процесорами Intel Core 11-го покоління, які забезпечують їм приголомшливу продуктивність і виняткову портативність, які забезпечать безперебійну роботу навіть у найвибагливіших додатках. Графіка Intel Iris® Xe також запропонує вам безкомпромісну продуктивність, яка значно підвищить вашу продуктивність.
Завдяки збільшеній сенсорній панелі, що забезпечує плавне та чуйне керування пальцями, ноутбуки серії Modern забезпечать своїм користувачам винятковий комфорт у роботі. Функція Flip-n-Share, яка дозволяє нахиляти кришку ноутбука на 180° і ділитися контентом, що відображається, дозволяє ділитися екраном одним клацанням миші, що підвищить вашу продуктивність на робочому місці. Оптимізований хід клавіш (1,5 мм) робить набір тексту ергономічнішим. Завдяки повнорозмірній клавіатурі з підсвічуванням можна легко працювати в темній кімнаті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпровідний зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Висота в упаковці, см | 8 |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 35,9 х 24,1 х 1,99 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 30 |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Комплект постачання | Блок живлення, документація |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Місткість акумулятора | 54 Втч |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | З ОЗП |
| Операційна система | Windows 10 Home |
| Процесор | Intel Core i5-1155G7 (4 ядра, 8 потоків, 2,50-4,50 ГГц, 8 МБ кэш-пам'яті) |
| Підсвічування клавіатури | Да |
| Роз'єми та порти вводу-виводу | HDMI-роз'єм, Аудіороз'єм, USB 3.0 — 2 шт., USB-C — 1 шт., USB 2.0 — 2 шт., Пристрій читання карт пам'яті |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Розкладка клавіатури | Латиниця + Кирилиця |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCIe |
| Тип екрана | LED, IPS |
| Ширина в упаковці, см | 40 |
| Штрих-код | 4711377107068 |
- Ціна: 17 439 ₴







