Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сімейство ноутбуків Thin 15 B12U забезпечує безпрецедентний приріст продуктивності як під час багатозадачності, так і ресурсомістких іграх. У цьому потужному ігровому ноутбуці використовується нова архітектура графічного процесора NVIDIA Turing та революційна платформа RTX. Цей графічний чіп поєднує в собі технологію трасування променів у реальному часі зі штучним інтелектом та програмованим затіненням.
Точно налаштована робота компонентів і системи охолодження так, що під час роботи під великим навантаженням комп'ютер працює помітно тихіше і прохолодніше. Це робить машину придатною для будь-якого середовища.
Нова бездротова мережна карта, сумісна зі стандартом Wi-Fi 6E, забезпечує приголомшливу швидкість передачі даних і в той же час забезпечує плавну і стабільну роботу мережі, навіть коли багато користувачів одночасно використовують бездротову передачу даних.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSI |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.86 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпровідний зв'язок | Wi-Fi 6, Bluetooth |
| Вага в упаковці, кг | 3 |
| Висота в упаковці, см | 10 |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 359 х 254 х 21,7 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 40 |
| Діагональ екрану | 15,6" |
| Комплект постачання | Блок живлення, документація |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 (0 вільно) |
| Місткість акумулятора | 4500 мАч |
| Об'єм накопичувача | 512 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | 4 ГБ |
| Операційна система | Немає |
| Процесор | Intel Core i5-12450H (8 ядер, 12 потоків, 3,30–4,40 ГГц, 12 МБ кеш-пам'яті) |
| Підсвічування клавіатури | Да |
| Роз'єми та порти вводу-виводу | USB 3.2 Gen.1 — 3 шт., USB Type-C (з DisplayPort) — 1 шт., HDMI — 1 шт., RJ-45 (LAN) — 1 шт., Мікрофонний вхід — 1 шт., Вихід на на навушники/динамік — 1 шт., DC-вхід (вхід живлення) — 1 шт. |
| Роздільна здатність екрану | 1920х1080 |
| Розкладка клавіатури | Латиниця + Кирилиця |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCIe |
| Тип екрана | LED, IPS |
| Ширина в упаковці, см | 30 |
| Штрих-код | 4711377188241 |
- Ціна: 30 089 ₴





