Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Струменевий принтер PIXMA G1430 (5809C009) від Canon - це однофункціональний пристрій з роздільною здатністю друку 4800х1200 пікселів на дюйм, що дозволяє друкувати до формату А4. Застосування: звичайний папір, папір для друку з високою роздільною здатністю, фотопапір, глянсовий фотопапір, напівглянсовий фотопапір, матовий фотопапір, магнітний фотопапір, термоперекладні картинки, двосторонній матовий папір, картонні картки, вітальні листівки, багаторазові фотографії. папір, конверти. Принтер призначений для друку тексту, графіки та фотографій як у чорно-білому, так і кольоровому режимі. Ідеальне місце для використання пристрою – компанія.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Canon |
| Тип пристрою | Принтер |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 6 |
| Висота в упаковці, см | 22 |
| Габариті (Ш х В х Г), см | 416 х 330 х 146 мм |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Глибина в упаковці, см | 47 |
| Двосторонній друк (Дуплекс) | Немає |
| Дозвіл монохромного друку | 4800x1200 точек на дюйм |
| Комунікація | USB 2,0 |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість кольорових картриджів | 4 |
| РК дисплей | Немає |
| Споживання енергії під час роботи, Вт | макс 14 Вт |
| Стандартний ресурс картриджа із чорним тонером | до 6000 сторінок формату А4 (за стандартом виробника, безперервний друк) |
| Технологія друку | Струминний |
| Формат | А4+ |
| Швидкість кольорового друку | до 6 стор. А4/хв |
| Швидкість монохромного друку | до 11 стор. А4 / хв |
| Ширина в упаковці, см | 52 |
| Штрих-код | 4549292205930 |
- Ціна: 3 999 ₴


